Suzy5Steps™
НАВЧАЛЬНА МОДЕЛЬ ДЛЯ ІМІТАЦІЇ ВАКУУМ-ЕКСТРАКЦІЇ ПЛОДУ

Розвивайте кваліфікацію вашої команди з Вакуум-Екстракції Плоду (ВЕП) в безпечному середовищі.


Дізнатись ціну Техніка п'яти кроків Вакка для Вакуум-Екстракції Плоду 

РОЗВИВАЙТЕ КВАЛІФІКАЦІЮ З ВАКУУМ-ЕКСТРАКЦІЇ ПЛОДУ (ВЕП) В БЕЗПЕЧНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Модель з Імітації ВЕП Suzy5Steps™ (названа на честь п'яти кроків Вакка) розроблена, щоб точно імітувати вакуум-екстракцію плоду та забезпечити миттєву реакцію щодо техніки протягом всієї процедури. Дослідження підтверджує, що більшість ускладнень ВЕП виникають через неправильну техніку (часто через погане кріплення чашечки або напрямку витягування). Модель з Імітації ВЕП забезпечує безризикове середовище для відпрацювання техніки з особливою увагою до кріплення чашки та напрямку витягування.


Насолоджуйтесь впевненістю точної та всеохоплюючої імітації.

Модель з Імітації ВЕП була розроблена у співпраці з Vacca Research з належною увагою, щоб забезпечити високоякісне моделювання для навчальних цілей. Анатомічна модель родового шляху включає сідничну кістку, лобкову дугу та вікно, яке відкриває внутрішній вигляд, тоді як голівка плоду включає переднє тім'ячко, стрілоподібний шов і реалістичний муляж. Разом ці моделі забезпечують реалістичний опір, проходження голівки плоду та імітують пологи з обертанням і не обертанням плоду на низьких, середніх і високих позиціях.


Контролюйте техніку від кріплення чашки до родів.

Бокове вікно дає можливість керівникам контролювати техніку протягом всієї процедури та надавати постійні коментарі лікарям, що виконують процедуру, щодо кріплення чашечки та напрямку руху витягування. Вікно включає в себе маркери, що вказують вісь витягування, позицію, розташування лобкової дуги та напрямку витягування для переднього виду потиличного передлежання та заднього виду потиличного передлежання. Вікно дозволяє легко виявити помилку на будь-якому етапі процедури.

 

ПРАКТИЧНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ З ВАКУУМ-ЕКСТРАКЦІЇ ПЛОДУ

Докази показують, що формальна освіта та навчання через практичні заняття із використанням моделей покращують результат пологів, які проводяться з допомогою інструментів.

Анатомічна модель тазу Suzy5Steps™ для навчання розроблена спеціально для використання в практичних групових навчальних цілях. Ця модель полегшує командні навчальні заняття для слухачів, акушерів, акушерок, персоналу при родах, лікарів-терапевтів (ЛТ), практикантів та інших медичних працівників.


Отримані навички

Відточуйте ваші технічні навички на практиці для безпечної вакуум-екстракції плоду.

• Практичний досвід у процедурі ВЕП

• Розвиток майстерної техніки з ВЕП для клінічного застосування

• Можливість виконання та визначення правильного розміщення чашечки та її кріплення

• Правильне технічне використання чашечки-присоски при ВЕП

• Дотримання правильного напрямку витягування плоду під час опускання голівки та активної фази пологів при вакуум-екстракції плоду

• Ознайомлення із рекомендованою кількістю рухів витягування для пологів з обертанням чи не обертанням плоду

• Навички для запобігання від'єднання чашечки

• Практика з ВЕП для пологів з обертанням чи не обертанням плоду

• Отримання впевненості про правильні та неправильні дії при процедурі ВЕП

 

Ця навчальна модель забезпечує реалістичну імітацію ВЕП з унікальним оглядовим вікном, що також дозволяє лікарям контролювати техніку протягом всього процесу. Працюючи парами (дядне навчання), учасники можуть чергувати спостереження за навчанням з реальною роботою, посилюючи постановку цілей, мотивацію та взаємодію.

Доктор Пол Ховат  Директор Відділу по Жіночих та Дитячих Послугах MBBS FRANZCOG
 

Безперервні техніки медичної освіти, які є інтерактивними (тематичні дискусії та практичні заннятя із використанням моделей), а також використання змішаних навчальних занять (акушери, акушерки та персонал при родах) є корисними і повинні заохочуватися для навчання без відриву від роботи.

Девіс Д., О'Бріен МАТ, Фрімантл Н., Вульф Ф.М., Мазманян П., Тейлор-Вайсі А.  Вплив формальної безперервної медичної освіти: чи ведуть конференції, семінари, раунди та інші традиційні тренінги з неперервної освіти до зміни поведінки лікаря та результатів медичної допомоги? J Am Med Assoc 1999; 282: 867-74.

Посилання на статтю